Zoomtrader

Rejestracja na Zoomtrader

ZoomTrader jest w Polsce tak trochę nowością, znany i popularny stał się w USA oraz innych krajach Europy Zachodniej. Jest to platforma do handlowania z opcjami binarnymi i bardzo prostą zasadą. Użytkownicy nie kupują żądnych towarów, lecz starają się oszacować cenę, którą dany towar może w danym odstępie czasu osiągnąć  – i to od przewidywanego rozwoju inwestują część swojego kapitału.

Jeśli ich przewidzenia okażą się trafne, inwestycja wyniesie nawet 180%. Szacować możecie rozwój cen akcji, towarów, wysokość kursów walutowych lub wartość indeksów giełdowych.

Transakcje na Zoomtrader


Zoomtrader oferuje prostotę i przejrzystość. System jest naprawdę prosty, nauczy się z nim manipulować naprawdę każdy handlowiec. Zaletą jest także wysoka przejrzystość. Każdy użytkownik widzi wcześniej, jaki zysk może osiągnąć, kiedy szacunki rozwoju okażą się trafne.

Naprawdę dla każdego
Nawet jeśli nie jesteście milionerem, na ZoomTrader możecie handlować. W ZoomTrader wystarczą małe kwoty – minimalna wysokość jednej transakcji wynosi 10 Euro, w przeliczeniu około 40 ZŁ. Ponadto nie możecie wyjść na minus, więc nie straćcie więcej pieniędzy, niż naprawdę macie. Zaletą  jest to, że ZoomTrader je wyjątkowo otwarty także na krótkotrwałe transakcje. Możecie sobie wybrać spośród różnych odcinków czasowych, w których będziecie szacować rozwój ceny, na przykład 30 minut, 60 minut, do końca dnia, ewentualnie i do końca miesiąca. Jest to bez kontrowersyjny plus dla tych, którzy chcieliby zająć się transakcjami, ale z powodu braku czasu dotychczas nie mogli.

 

Jakie aktywa Zoomtrader oferuje?


Wybór jest naprawdę bogaty. Spośród towarów możemy, miedź, kawę, cukier, srebro albo ropę. Pod względem ilości nie zostają w tyle ani kursy walutowe – szacować możecie na przykład AUD/USD, GBP/JPY, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/JPY, USD/NOK, USD/CAD i EUR/CHF. Do popularnych indeksów giełdowych należyNasdaq Future, CAC Future, Bovespa a także Dow Jones. A akcje? Możecie wybierać spośród niezliczonej ilości różnych spółek i podobnych. – dla przykładu podamy Facebook, Allianz, Honda, Toyota Motor, Gazprom, Intel, IBM, Danone a także Walt Disney.

Metody płatności
ZoomTrader opiera się na absolutnym bezpieczeństwie wszelkich transakcji płatniczych. Środki finansowe możecie wpłacić w trzech bardzo prostych krokach – aby zalogować kliknijcie u góry po prawej stronie zielone pole Deposit. Wyświetli się tabelka, gdzie wybierzecie wysokość, walutę i wybierzecie metodę płatności, następnie kliknijcie na zielony przycisk Deposit now. Potem już tylko wypełnicie informacje o sobie i o karcie kredytowej i możecie rozpocząć transakcje. W poniższej tabelce przedstawiamy listę wszystkich możliwych metod płatności.
Oprócz Bank Transfer, gdzie możecie naraz odesłać nawet 50 000 $, wszystkie pozostałe są zwolnione od opłat, ale wpłacić możecie tylko 5000 $ .

Profesjonalna pomoc
Pro ZoomTrader ważna jest przede wszystkim satysfakcja klientów – z tym wiąże się również to, że każdy handlowiec potrzebuj czasami pomocy. W ZoomTrader pracują wykwalifikowani profesjonaliści biznesowi, eksperci IT oraz inni specjaliści, którzy zawsze są do waszej dyspozycji. Skontaktować się możecie z nimi za pomocą LiveChatu, FAQ, ewentualnie telefonicznie.

ZoomTrader udziela swoim użytkownikom materiały edukacyjne wysokiej jakości. Na stronie ZoomTrader znajdziecie wiele e-booków, widea edukacyjne i regularne aktualności ze świata biznesu. Zapewnia także słowniczek pojęć, a więc jeśli jakiegoś nie rozumiecie jakiegoś słowa, znajdziecie jego wytłumaczenie pod linkiem Glossary.

 

Zoomtrader – platformy handlowe


U Zoomtradera transakcje składa się w internetowej platformie handlowej, która posiada w sumie 5 folderów rozdzielonych według rodzaju opcji. Foldery możecie wyświetlić w trybach Multi, Classic i Chart+.

  • Multi –  w tym trybie widzicie jednocześnie cztery okna z wykresami, przy czym w każdym może być inne aktywum.
  • Classic – tutaj widzicie tylko jeden wykres dla jednego aktywa, ale widać za to jednocześnie cała lista aktyw handlowych.
  • Chart+ – tylko przy folderze Digital. W tym trybie widzicie tylko jeden wykres a transakcje możecie wykonywać bezpośrednim kliknięciem na strzałki umieszczone na wykresie.

Pliki według rodzaju opcji

  • Digital – klasyczna opcja Call/Put. Jeśli oczekujecie, że cena aktywa przy wygaśnięciu będzie wyższa niż cena aktualna, wybieracie opcję Call, w przeciwnym przypadku interesować was będzie opcja Put.
  • Turbo – Opcja Call/put z krótkim czasem wygaśnięcia – do wyboru jest czas 1, 2 lub 5 minut.
  • Touch Up/Down – tutaj możecie zakupić opcje, które zarabiają w przypadku, kiedy dan a opcja zakończy się nad pewną granicą lub pod nią. Granice są dwie – nad i pod aktualną ceną. Nad górną granicą zyskuje opcja Touch Up, pod dolną granicą zyskuje przeciwnie opcja Touch Down.
  • One Touch – opcje OneTouch zarabiają, jeśli cena dokładnie osiągnie określone granice w dowolnym czasie od czasu wygaśnięcia. Tutaj zarobki są największe, które wynoszą nawet 300%. W przeciwieństwie do tego opcja No Touch zarabia, kiedy do kontaktu nie dojdzie.
  • Range – macie dwie możliwości – IN zarabia, jeśli cena zakończy se wewnątrz określonego pasma, OUT kiedy cena jest poza danym pasmem.

 

Zoomtrader – podsumowanie


Ocena Binary options brookers : star-gold 95%
Web: banc de binary www.zoomtrader.com
Minimalna wpłata: 10 $
Minimalna transakcja: 24 $
Maksymalna transakcja: 50 000 $
Konta VIP: od 5000 $
Konto Demo: Tak, nieograniczone czasowo i finansowo. Warunkiem jest założenie rzeczywistego konta z wkładem od 100$. Można go jednak wybrać także bez transakcji na koncie rzeczywistym.
Bonus za wpłatę: 100%, możecie i nie musicie przyjąć, jeśli przyjmiecie, musicie przed wyborem nazbierać określoną ilość punktów handlowych.
Wpłaty i wypłaty: AllCharge, Visa, MasterCard, AMEX, JCB, Local European Cards, Diners Club, Moneybookers / Skrill, Boleto, Moneta, Sofort, Neosurf, Astropay card, Instantbank, Trustpay, Banklink / Fiserv, Ideal, Poli, CashU, Multibanco, American Express, Bank Transfer
Rodzaje opcji: Up/Down, Boundary, One Touch, 60 seconds
Instrumenty: Forex, towary, akcje, indeksy, Bitcoin
Regulacja : CySec


Tip pro VásRada dla was

Obejrzyjcie wideo, w którym zostało przedstawione handlowanie z opcją pięciominutową – do obejrzenia tutaj.

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. Markets.com
  2. Plus500
powered by Related Pages WP plugin