StockPair jest trochę mniej popularnym brokerem dla opcji binarnych, co nie oznacza jednak, że reprezentowałby niższy poziom. Ba wręcz przeciwnie! Pomimo tego, że ten broker istnieje na rynku opcji binarnych dopiero od 2003 roku, należy do najbardziej profesjonalnych i najlepiej ocenianych brokerów w ogóle.
Wielką zasługę ma w tym zapewne własna platforma, która działa naprawdę doskonale – jest szybka, prosta i niezawodnie zrozumiała dla użytkownika.

Kontrowersyjną i naprawdę wielką zaletą jest to, że StockPair umożliwia na swej platformie handlowej korzystać również z urządzenia do podstawowej analizy technicznej. Docenią to przede wszystkim handlowcy, którzy nie mają możliwości korzystać z analitycznego oprogramowania. StockPair jest częścią ogólnoświatowej spółki Nextrade WorldWide Limited.

StockPair oferuje wiele aktywów rynkowych


StockPair cieszy się wielką popularnością między innymi dlatego, że posiada jedną z największych ofert, rynkowych bazowych aktywów. Oferuje ponad 170 różnych instrumentów finansowych – akcje, których ilość waha się około 150, 10 par walutowych, 7 indeksów giełdowych a także 4 towary.

Ponadto StockPair umożliwia każdemu swojemu handlowcowi zyskać przyjemnych 85% z jego podstawowej inwestycji.

StockPair jest specjalistą, szczególnie jeśli chodzi o handel parami walutowymi. na rynku opcji binarnych będziecie naprawdę ciężko szukać brokera, który ma tak szeroką ofertę, jak ten. A więc, jeśli chcielibyście handlować właśnie parami walutowymi, nie wahajcie się i wypróbujcie właśnie StockPair.

Wybór z wielu okresów wygaśnięcia
W StockPair musimy pochwalić przede wszystkim duży wybór okresów wygaśnięcia dla poszczególnych opcji. Możliwości są naprawdę szerokie, tylko od was zależy, jaki okres będziecie chcieli wybrać. StockPair umożliwia swoim handlowcom transakcje opcjami z okresem wygaśnięcia od pięciu minut, przez godziny, tygodnie aż po kilka miesięcy. Kolejną bardzo przyjemną odmianą, które oferuje naprawdę mało który broker jest to, że handlowcy mogą kupować opcje, których okresy wygaśnięcia są na końcu dnia lub tygodnia.

Bezpieczeństwo transakcji


StockPair corocznie inwestuje w nowe technologie, które mają chronić handlowców. Możecie być pewni, że na tej platformie handlowej wszystkie wasze transakcje są bezpieczne.

Wsparcie dla handlowców
Jeśli macie jakiś problem podczas transakcji – czy to z zawieraniem transakcji, wpłatą lub wypłatą środków finansowych – macie klilka możliwości, gdzie się zwrócić. Platforma handlowa StockPair oferuje wsparcie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. MOżecie rozwiązywać swoje problemy telefonicznie lub też za pomocą FAQ.

Możliwości wpłat i wypłat w StockPair


Wpłaty i wypłaty można realizować w StockPair na kilka sposobów. Broker podaje na swojej stronie, że wypłaty są z reguły realizowane w ciągu dwóch dni roboczych, przy czym nie obowiązują dla nich żadne limity. Więcej informacji o sposobach wpłaty i wypłaty znajdziecie poniżej w końcowym podsumowaniu.

Pozostałe informacje


Poniżej przedstawiamy wam listę kilku użytecznych informacji, które mogłyby się wam przydać.

 • minimalna wpłata: 200USD
 • maksymalny profit: 85%
 • minimalna transakcja: 20USD
 • maksymalna transakcja: 6000USD
 • bez możliwości konta demo
Wady

I abyśmy nie tylko zachwalali, podsumowaliśmy dla was także kilka wad, które posiada broker StockPair.

 • brak możliwości handlu opcjami rodzaju 60 seconds
 • brak możliwości handlu opcjami rodzaju One Touch
 • brak możliwości handlu opcjami rodzaju typu Boundary
 • nie można założyć konta demo

StockPair – podsumowanie


Ocena Binary options brokers: star-gold 93%
Web: banc de binary www.stockpair.com
Minimalna wpłata: 200 $
Minimalna transakcja: 20 $
Maksymalna transakcja: 6 000 $
Konto VIP: od 50 000 $
Konto Demo: nie oferuje
Payouts: 85 %
Bonus za wpłatę: oferuje bonus za pierwszą wpłatę nawet do wysokości 50% i pierwsze dwie transakcje bez ryzyka utraty.
Wpłaty i wypłaty: Skrill Moneybookers,Visa,Visa Electron,Mastercard,Maestro,CashU,Sofort Banking,GiroPay,Qiwi, iDeal,Webmoney,AstroPay,Idea-Delta, przelew bankowy
Rodzaje opcji: Up/Down, Speed trading
Instrumenty: Forex, towary, akcje, indeksy
Regulacja : CySec

Tip pro VásRada dla was


Dziś wybraliśmy dla was video, które przedstawi wam sposób zarabiania pieniędzy za pomocą prostej strategii.

 

Dále doporučujeme tyto brokery

 1. Obchodní platforma EZTrader
 2. Option Bit
 3. OptionFair
powered by Related Pages WP plugin