OptionWeb - založení účtu

OptionWeb – założenie konta z bonusem

Spółka brokerska OptionWeb jest jednym z pierwszych brokerów opcji binarnych, który otrzymał licencję od Cypryjskiej komisji papierów wartościowych – regulację CySec. Na rynku opcji binarnych możemy go spotkać od roku 2012, przy czym należy do jednych z najbardziej niezawodnych spółek zajmujących się handlem opcji binarnych. Operatorem spółki jest spółka  Lionsman Capital Markets Ltd group, oczywiście z siedzibą na Cyprze.

OptionWeb – młody leader


Powyżej uwzględniliśmy, że OptionWeb istnieje na rynku dopiero od 2012 roku. To, że jest na rynku stosunkowo krótko, wcale nie przeszkadza. Nawet w tak krótkim „próbnym“ okresie udowodnił. że jest bardzo solidną spółką z wysokimi standardami i że przyjemnie z nim handlować. Na wielu zagranicznych forach internetowych można znaleźć bardzo pozytywne oceny tej spółki. Na świecie ma więc bardzo dobre imię, dlatego ilość handlowców handlujących właśnie w spółce OptionWeb ciągle gwałtownie rośnie.

Łatwy proces transakcji


W OptionWeb nie musicie obawiać się o niewystarczające wypłaty aktywów bazowych. Ba, wręcz przeciwnie! Ta spółka brokerska oferuje naprawdę bardzo szeroki wybór aktywów rynkowych, przy czym macie szansę nawet na 85% zysk ze swojej początkowej inwestycji a wszystko to oczywiście bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Transakcje są bardzo intuicyjne, cały proces handlowy jest maksymalnie uproszczony, a więc nie pogubi się w nim nawet zupełny amator. Do handlu wystarczy wam, jeśli otworzycie stronę główna spółki brokerskiej OptionWeb – optionweb.com – po prostu wybierzecie aktywum bazowe, którym chcielibyście handlować i od razu po tym wyborze możecie wniosek transakcji odesłać.

Do transakcji są dla waszej dyspozycji cztery kategorie, którymi są, już tradycyjnie, akcje, indeksy giełdowe, towary lub także bardzo popularne w ostatnim czasie pary walutowe.

Bogaty wybór aktywów bazowych jest oczywistością


Spółka brokerska OptionWeb oferuje do handlu akcje głównie popularnych i znanych na całych świecie firm takich jak Amazon, Facebook, Rolls Royce, Nissan, Fiat, Tesco, Goldman Sachs, Barclays, ewentualnie także kilku spółek technologicznych, spośród których możemy wymienić na przykład Toshiba, Hitachi lub też popularny i prosperujący IBM. Do kolejnych możemy zaliczyć także Lukoil, indyjską Tatu (Tata) i warto wymienić także rosyjski Gazpron, którego akcje stanowią w dzisiejszym świecie ogromny potencjał gwałtownego wzrostu.

Jeśli chcielibyście spróbować, jak to jest handlować towarami, ucieszymy was. A raczej OptionWeb… Oferuje bowiem niezliczoną ilość zbywalnych towarów, wybrać może naprawdę każdy. Wybierać możecie pomiędzy pszenicą, kawą, cukrem i innymi produktami rolnymi. Nie możemy jednak zapomnieć o surowcach, które dziś poruszają światem. Mówimy tu o ropie, gazie ziemnym, złocie, srebrze lub o bardzo cennej platynie.

Niestety nic nie jest stuprocentowe i musimy was trochę zawieść. Jeśli jesteście forexowym handlowcem z krwi i kości, OptionWeb nie będzie dla was zupełnie najlepszym rozwiązaniem. Bowiem, jeśli chodzi o pary walutowe, ta spółka brokerska oferuje zaledwie trzynaście możliwości. Z drugiej strony, jeśli interesujecie się jakimiś konkretnymi parami walutowymi, szczególnie tymi popularnymi, nie musicie się martwić – te konkretne bowiem OptionWeb oferuje. W jego ofercie znajdziemy więc głównie wiodące pary walutowe, jakie jak na przykład EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY, USD/CHF, USD/CAD, AUD/USD i NZD/USD.

Ale abyśmy jednak nie krytykowali, mamy dla was także dobrą wiadomość. Jeśli pragniecie przetestować handel indeksami giełdowymi, będziecie mogli się radować. OptionWeb oprócz tych najpopularniejszych jak np. NASDAQ, S&P500, Dow Jones, DAX, FTSE nebo Nikkei, oferuje także mniej znane indeksy giełdowe, do których moglibyśmy zaliczyć na przykład Dubai, Bombay SE, Tel Aviv 25 lub Kuwait.

Platforma handlowa z wieloma zaletami


Platforma handlowa spółki brokerskiej OptionWeb działa, podobnie jak i inne platformy wielu innych spółek handlowych, na engine SpotOption. Oprócz wielu przyjemnych rzeczy, tzw. user-friendly, interfejsu użytkownika, zaskoczy was kompletna prostota i przyjazność tej platformy. Oczywiście platforma nie jest tak zwyczajna, jaką widzicie u pozostałych brokerów – platforma OptionWeb posiada bowiem wielki plus, którym jest funkcja Double Up. Funkcja ta jest użyteczna w przypadku, kiedy handlowiec wierzy (lub ma nadzieje) w to, zakupiona przez niego opcja wkrótce zakończy się tzw. ITM – in the money (prościej: handel będzie zyskowny, zakończy się zarobkiem). W tym przypadku następnie może dokonać podwojenia swojej początkowej (podstawowej) inwestycji tylko jednym kliknięciem na przycisk Double Up.

Za pomocą tego kliknięcia wytworzy się następnie kolejny handel z takimi samymi cechami, jakie miał handel u opcji pierwszej, oczywiście z tą różnicą że nowo zawarty handel zapewni handlowcowi idealną okazję na to, aby podwoił swój zysk.

I aby tego nie było mało, dodamy jeszcze dalszą funkcję, którą może chlubić się platforma handlowa  OptionWeb. Jest to funkcja Rollover. Podajmy mały przykład – macie opcję, która wygasa poza pasmem in the money. Funkce Rollover umożliwi wam przedłużenie okresu wygaśnięcia tej opcji. Tę przyjemną cechę docenimy szczególnie wtedy, kiedy handel nie idzie stuprocentowo według naszych planów.

Już klasyczne platforma handlowa OptionWeb oferuje możliwość handlu kilkoma rodzajami opcji – klasyczne opcje High/Low, oraz One touch lub bardzo popularne opcje 60 sekundowe. Do dyspozycji każdego handlowca jest dołączony OptionBuilder, który umożliwia handlowcom skonstruowanie swojej własnej, na miarę dostosowanej opcji. Jeśli chodzi o platformę mobilną, tutaj jest z tym trochę słabiej. Radość będą mieli właściciele telefonów komórkowych i urządzeń z systemem Android. Przeciwnie użytkownicy, którzy posiadają system operacyjny iOS, na razie oczekują. Jednak nawet oni nie muszą się obawiać. Wersja platformy mobilnej OptionWeb dla systemu operacyjnego iOS jest już w przygotowaniu a OptionWeb obiecuje, że będzie niebawem do dyspozycji dla użytkowników z całego świata.

Kolejnym wielkim plusem spółki OptionWeb jest to, że handlowcy mają możliwość wyboru ze stosunkowo szerokiej skali różnych okresów wygaśnięcia dla poszczególnych opcji. handlowiec ma możliwość handlować daną opcją dziś, jutro, w przyszłym tygodniu, za czternaście dni, za trzy dni, za miesiąc, na koniec roku, a nawet w przyszłym roku.

Wpłaty i wypłaty


Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, to tutaj jest to po prostu standardowe (tj. jak u większości pozostałych brokerów). Wpłaty i wypłaty można klasycznie realizować za pomocą przelewu bankowego, kredytowych i debetowych kart, lecz nie stracą ani właściciele portfela internetowego Skrill MoneyBookers. Złożenie wniosku wypłaty waszych środków finansowych pracownicy OptionWeb realizują standardowo do 72 godzin od otrzymania wniosku a sam przelew zajmuje jeszcze około pięciu do siedmiu dni.

OptionWeb – podsumowanie


Ocena Binary options brookers : star-gold 88%
Web: banc de binary www.Optionweb.com
Minimalna wpłata: $200
Minimalna transakcja: $5
Maksymalna transakcja: $1500
Zwrot: 85%
Konto Demo: Konto demo do dyspozycji za darmo z takimi samymi warunkami dla transakcji jak na koncie rzeczywistym.
Bonus za wpłatę: 100%
Wpłaty i wypłaty: kredytowe i debetowe karty, Skrill MoneyBookers, konto bankowe, Liberty Reserve, CashU
Rodzaje opcji: high/low, one touch, spedd trading
Instrumenty: akcje,indeksy giełdowe, towary, pary walut
Platforma handlowa: SpotOptions
Regulacja: CySEC, FSA, CONSOB, ACP Banque de France guarantee

Nasza rada

Powyżej przedstawiliśmy stosunkowo młodą spółkę brokerską OptionWeb. I choć ta spółka istnieje na rynku dopiero od 2012 roku, już zdążyła wyrobić sobie bardzo dobrą markę na całym świecie. Wszystko to także dzięki temu, że zapewnia swym handlowcom maksymalny serwis i utrzymuje wysokie standardy usług. My dziś wybraliśmy dla was video YouTube bezpośrednio od OptionWeb, kanał School. Chodzi więc  o wideo edukacyjne, które spółka udziela swoim handlowcom w celu zmaksymalizowania zysku i zapewnienia komfortu.

Poniższe video opisuje strategię dla opcji 60 seconds. Choć nie jest w języku polskim ani angielskim, jest na tyle zrozumiałe, że zrozumie je naprawdę każdy i będzie potrafił następnie wyciągnąć z niego maximum dla swojego własnego handlu.Otrzymajcie e-book zupełnie bezpłatnie

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.