Option Bit

Rejestracja na Option Bit

W świecie opcji binarnych jest dziś już wielka ilość brokerów. Mało który może się jednak pochlubić tym, że był przy powstaniu tych instrumentów finansowych – Option Bit powstał bowiem już w 2009 roku.

Option Bit głównie ze względu na swój wysoki profesjonalizm i doskonale wykonaną platformę, która pracuje na systemie TradoLogic, kategoryzuje się do wiodących światowych brokerów dla opcji binarnych.

Ta platforma handlowa jest redagowana przesz spółkę Novox Capital Limited, która ma swoją siedzibę na Cyprze i podobnie jak wielu innych światowych brokerów dla opcji binarnych usiłuje o uzyskanie licencji od CySec. Od lipca 2013 jest pod testowym nadzorem dla uzyskania tej licencji.

Platforma handlowa OptionBit


Jak podano powyżej, platforma handlowa Option Bit pracuje na systemieTradoLogic, który cechuje się wielką łatwością i wysoką niezawodnością. Platforma została zaprojektowana jako aplikacja internetowa, wśród wersji językowych, których jest dwanaście, brakuje niestety czeskiego. Z drugiej strony – platforma jest skonstruowana naprawdę prosto i czytelnie, każdy się na pewno szybko zorientuje.

Na wstępnej stronie portalu znajdziecie w górnej części pod głównym menu cztery przyciski, które służą do poszczególnych opcji, jakimi można u brokera OptionBit handlować. Konkretnie są to opcje rodzaju High/Low (pod hasłem „digital“), opcje One Touch, Boundary (pod hasłem „range“) i opcje z krótkim czasem wygaśnięcia (jedna, dwie i pięć minut) – turbo.

Platforma Option Bit oferuje swoim handlowcom także możliwość pozbycia się zakupionych opcji jeszcze przed czasem wygaśnięcia. Oferuje także możliwość przedłużenia czasu wygaśnięcia w czasie, kiedy rzeczy nie rozwijają się tak, jak byście właśnie potrzebowali.

Jak działa OptionBit?


Dwie powyższe funkcje są założone na bardzo prostych zasadach. Jeśli potrzebujecie przedwcześnie ukończyć opcję, ponieważ jest tzw. „in the money“ (patrz wyjaśnienie w artykule„Czym są opcje binarne“), możecie zyskać aż 30% z zainwestowanej przez siebie kwoty. Procentowy zysk zależy od tego, jak bardzo opcja jest ITM (tzn. jak wielka jest odległość od ceny realizacyjnej – strike) oraz ile czasu pozostaje do wygaśnięcia danej opcji.

Jeśli opcja jest tzw. „out of the money“ (OTM), handlowiec ma okazję otrzymać przy wcześniejszym zamknięciu opcji nawet 80% z jego początkowej inwestycji.

Platforma mobilna
Oprócz platformy internetowe OptionBit oferuje także platformę do transakcji mobilnych. Jeśli chcecie handlować kiedykolwiek i gdziekolwiek, możecie pobrać na swój telefon komórkowy lub tablet aplikację mobilna Optin Bit. jest przeznaczona dla posiadaczy urządzeń z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Jakimi aktywami można handlować na Option Bit?


Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że oferta kapitałów bazowych w Option Bit jest bardzo uboga, kategoryzuje się raczej na gorszą średnią. Pomimo, że ilość kapitałów bazowych nie jest aż tak zniewalająca, zdecydowanie nie brakuje podstawowego i najczęściej handlowego aktywum – nic nie stracicie. Do wyboru macie z 39 akcji (Apple, BMW, Boeing, …), 4 towarów (złoto, srebro, …), 13 indeksów giełdowych (DAX, Nasdaq, …) i 3 par (EUR/USD, …).

Ofertę aktywów bazowych OptionBit wyrównuje dość przyzwoitymi i stabilnymi zyskami, które na przykład u klasycznych opcji rodzaju High/low wahają się nawet ponad 80% z początkowej inwestycji.

Wpłaty i wypłaty
Przyjemną zaletą, którą udziela broker Option Bit  jest to, że realizacja wypłaty trwa zaledwie 24 godziny! Ponadto jeśli wypłata jest wykonywana pierwszy dzień w miesiącu, nie podlega żadnym opłatom. Pieniądze można wybrać w ten sposób, w który zostały wpłacone. W celu wpłaty handlowcy OptionBit mogą skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, kredytowych i debetowych kart, ale także portfela internetowego Skrill Moneybooker lub Netteler.

Option Bit – podsumowanie


Ocena Binaryoptionsbrokers: star-gold 82%
Web: banc de binary www.optionbit.com
Minimalna wpłata: 200 $
Minimalna transakcja: 10 $
Maksymalna transakcja: 5 000 $
Konto Demo: Tak, jest oferowane przy założeniu konta.
Bonus za wpłatę: 100% bonus za pierwszą wpłatę.
Wpłaty: karta kredytowa, przelew bankowy, Moneybooker, NeoSurf, PaySafeCard, WebMoney
Wypłaty: karta kredytowa użyta przy pierwszej wpłacie, przelew bankowy, Moneybooker, NeoSurf, PaySafeCard, WebMoney
Rodzaje opcji: High/Low, Boundary, One Touch
Instrumenty: Forex, towary, akcje, indeksy
Maksymalny profit: 81%
Regulacja: aktualnie nie jest regulowany, ale ma złożony wniosek.

Tip pro Vás

Rady dla was

Sprawdźcie opisowy przykład strategii, którą można zastosować do handlu opcjami minutowymi.
http://www.youtube.com/watch?v=Y3qHjGfb-n4

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. 24optin
  2. Banc de Binary
  3. OptionFair
  4. StockPair
powered by Related Pages WP plugin