Registrace na GlobalOption

Rejestracja na GlobalOption

Podobnie jak i na innych serwerach transakcyjnych także na GlobalOption.com największy nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo użytkowników oraz ich danych. To jest najważniejsze, co serwer może swoim użytkownikom zaoferować. GlobalOption.com traktuje bezpieczeństwo naprawdę poważnie a wasza wpłata, lub wasze pieniądze są z tym systemem oczywiście bezpieczne – podobnie jak i wasze dane osobiste oraz profil.

Server GlobalOption ma wszelkie zasady udzielania danych osobowych jak to się mówi w małym palcu, a więc zdecydowanie nie musicie się bać, że doszłoby do jakiegoś niechcianego uniknięcia informacji na zewnątrz, lub stało się coś bardzo nieprzyjemnego z waszymi pieniędzmi. Jest to narzędzie, które pomaga handlowcom lepiej, łatwiej i radośniej handlować, co jest tym najlepszym, co mógłby sobie życzyć każdy użytkownik.

Swoje pieniądze możecie do systemu GlobalOption.com wpłacić bardzo łatwo a wszystkie transakcje, wpłaty lub wypłaty kartą są realizowane w pełni na podstawie 128-bitowego szyfrowania SSL (Secure Socket Layer). Kiedy zalogujecie się na swoim profilu  na serwerze GlobalOption.com, zostaniecie automatycznie zalogowani do swojej karty, jednakże w celu wypłaty pieniędzy oraz innych manipulacji będziecie zawsze potrzebować kod bezpieczeństwa, a więc nie ma problemu a wasze pieniądze są w porządku i bezpieczeństwie. Ponadto wszystkie informacje o karcie kredytowej oraz inne powiązane dane są zakodowane, więc jeśli doszłoby do zainfekowania serwera, nikt oczywiście nie dowiedziałby się takich. Z serwerem GlobalOption.com zdecydowanie nie musicie się obawiać o bezpieczeństwo.

GlobalOption oprócz warstwy ochronnej dodał do swojej platformy także proces rejestracji, dzięki któremu już od samej rejestracji wasze informacje są ściśle tajne i praktycznie nie ma możliwości, aby zostały zainfekowane lub wykorzystane. . Po założeniu swojego konta otrzymujecie swoje unikatowe hasło oraz ID użytkownika, które znacie tylko i wyłącznie wy. Wasze dane są bezpieczne, a jeśli będziecie chcieli zmienić hasło w celu zwiększenia bezpieczeństwa, możecie wykonywać dowolne zmiany w swoim panelu administracyjnym.

Przecież nawet sama wpłata pieniędzy na swój profil GlobalOption jest bardzo łatwym a przede wszystkim wysoce bezpiecznym procesem, który podlega wszystkim normom prawnym, ale także i bezpieczeństwa, które w tym przypadku są szczególnie wymagane.

Dlaczego handlowcy wybierają właśnie GlobalOption.com?


Wielu handlowców wybierze dla swoich transakcji oraz rozwoju biznesu właśnie serwer GlobalOption.com, co jest globalnym wyborem z binarną możliwością administracji stron internetowych posiadanych przez WGM Services Ltd, która jest ogromną spółką zajmującą się tą bardzo ciekawą, lecz jednocześnie mocno skompilowaną tematyką. Jest to ogromny gigant zwany także EZTrader. Podczas gdy EZTrader działa już od roku 2008, serwer GlobalOption je online na internecie oraz przygotowany do transakcji nieoficjalnie dopiero od roku 2010.

Wygląd i grafika nowej strony jest troszkę wyraźniejsza, jednak jest dobrze rozwinięta i spełnia wszystkie swoje zadania, które zostały na nią dużo wcześniej nałożone. Podobnie jak EZTrader także WGM Services Ltd jest aktualnie na najwyższym szczeblu pod względem popularności i zastosowania. Obydwa serwery podlegają regulacji CySEC, który jest jednym z pierwszych certyfikatów w binarnych opcjach handlowych i z tego powodu stał się regulowany.

Jak łatwo handlować  na serwerze GlobalOption.com?
Dzięki temu, że serwer GlobalOption.com jest bardzo przyjazny oraz zrozumiały, możecie realizować i przyjmować swoje transakcje również za pomocą swojego telefonu komórkowego, który będzie posiadał system operacyjny iOS lub Android. Są to telefony komórkowe, które obsługują nowoczesne funkcje i aplikacje dostępne dla tych systemów operacyjnych, dzięki którym człowiek morze zarządzać swoim profilem handlowym u handlowca GlobalOption.com.

Sama spółka, która jest administratorem tego ciekawego i bardzo popularnego serwisu, ma swą siedzibę na słonecznym Cyprze i ma z USA dozwolone i podpisane umowy o wolnym rynku ze Stanami Zjednoczonymi, co zawsze stanowi dla spółki wielką dumę a przede wszystkim prestiż, który potrafi posunąć ją na zupełnie inny poziom.

Jaka jest oferta bonusowa na serwerze GlobalOption.com?


Wiele serwerów handlowych chce zachęcić swoich nowych klientów i dlatego przygotowują dla nich bardzo ciekawe oferty, których prawie nie można odmówić. W przypadku serwera GlobalOption.com  jest to piękny bonus 125 dolarów, w przypadku jeśli w pierwszym dniu transakcji czyli niemal natychmiast po rejestracji wpłacicie na swój profil podstawowy kapitał w kwocie 500 dolarów.

Jest to bardzo ciekawa oferta, którą większość ludzi i handlowców także wykorzysta. Kolejnym bonusem są aż 60% zyski z wpłaconych środków, które są wykonane na serwerze GlobalOption.com. Możecie więc polecać GlobalOption.com także pozostałym kolegom i możecie mieć z nich także jakieś nagrody, które są więcej niż ciekawe.

Funkcje handlowe


Każdy serwer, który służy do transakcji musi mieć na samym początku i odpowiednio wstępnie ustawione i dobrze przemyślane bariery i strategie, dzięki którym posunie się coraz dalej i dalej. W przypadku serwera GlobalOption.com chodzi na przykład o wypłatę nawet do wysokości 95% waszej kwoty, out-of-money nagroda, która jest ustawiona na piękny procent i to razem do 15 procent.

Kolejną doskonałą funkcją, którą trochę poruszyliśmy, jest możliwość realizacji transakcji na waszym urządzeniu mobilnym, które posiada system operacyjny od spółki Apple – iOS, lub od spółki Google, który na pewno będziecie wszyscy znać – Android.

Na koniec tego artykułu warto zaznaczyć, że do regulacji stosuje się technologię CySEC, która jest nowoczesną technologią bezpieczeństwa, którą będziecie znać.

Co jest udostępnione do handlu za pomocą GlobalOption.com?


1. Towary – olej, srebro, złoto,miedź

2. Waluty – AUD/USD, EUR/USD, GBP/JPY, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/JPY, USD/CAD, USD/CHF, USD/JPY, NZD/USD

3. Indeksy – Dax – Niemcy, Dow Jones – USA, Dax Futures, FTSE – Londn, FTSEMIB – Włochy, Hang Sang – Hong Kong, IBEX – Hiszpania, Kospi – Korea, Nikkei – Japonia, TAIEX, Topix 500, Nasdaq – USA, NASDAQ 100 FUT, Niffty – Indie, S&P 500 – US, S&P Futures, ASX -future – Australia

GlobalOption- podsumowanie


Ocena Binary options brookers : star-gold 90%
Web: banc de binary www.GlobalOption.com
Minimalna wplata: 200 $
Minimalna transakcja: 25 $
Maksymalna transakcja: 3 000 $
Konta VIP:
Konto Demo: Tak
Bonus za wpłatę: wpłata 1000$ – bonus 300$, wpłata 2500$ – bonus 1000$, wpłata 5000$ – bonus 2500$
Wpłaty i wypłaty: Credit Card, Wire Transfer, Western Union and Money Bookers
Rodzaje opcji: Up/Down, Boundary, One Touch
Instrumenty: towary, waluty, indeksy, akcje
Język interfejsu: Angielski, Niemiecki, Arabski, Rosyjski, Włoski, Hiszpański, Duński
Regulacja : tak, CySec


Dále doporučujeme tyto brokery

 1. Banc de Binary
 2. Obchodní platforma EZTrader
 3. OptionFair
 4. StockPair
powered by Related Pages WP plugin
 1. Karel Petera

  Mátě nekdo osobní zkušenosti s GlobalOption? Já o nich slyším prvně a nerad bych nalětěl.

  49 roky ago

  Reply

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.