Jeśli chcecie wypróbować czegoś nowego, to ta okazja jest właśnie dla was. Oprócz klasycznych rodzajów opcji binarnych możecie handlować tak zwanymi „parami binarnymi“. Przy tym rodzaju handlowania decydująca jest względna wydajność dwóch różnych kapitałów bazowych. Nie jest to sprawa zupełnie prosta, handel parami jest odpowiedni raczej dla doświadczonych handlowców, którzy wiedzą co i jak. Jeśli dopiero zaczynacie, zaleca się transakcje „przetrenować“ na łatwych opcjach binarnych, które są naprawdę łatwe do zrozumienia.

Jak działa handel parami?

W tym punkcie krótko wyjaśnimy, jak handel parami działa. A więc– rozpoczyna się tym, że zostaną wam zaoferowane przez brokera różne pary kapitałów bazowych, ewentualnie dwa towary lub akcje. Popularny jest handel parami walut. Waszym zadaniem będzie trafnie oszacować, któremu z kapitałów bazowych będzie się lepiej wiodło (jego cena będzie całkowicie wyższa) w danym odstępie czasowym.

Na przykład …
Załóżmy, że zostaną zaoferowane wam różne pary akcji a wy wybierzecie parę firmaX vs. firmaY. Będziecie więc spekulować o akcjach tych firm. Celem jest zadecydować, którym akcjom będzie się we wzajemnym porównaniu wiodło lepiej – to znaczy, które akcje bardziej wzrosną, ewentualnie mniej stracą. Porównuje się więc względna wydajność podana w procentach.

Ważną rolę odgrywa czas wygaśnięcia danej pary. Określenie względnej wydajności odgrywa się w okresie płatności, która może być na kilka godzin, dni lub nawet na końcu miesiąca.

Powyższym sposobem możecie handlować parami akcji, towarów, indeksów giełdowych lub na przykład parami towarów.

Jak można handlować?

Parami binarnymi możecie handlować ze stałym lub zmiennym zyskiem.

Stały zysk
Stały zysk jest z góry określony i waha się około 80%, zależy od danego brokera- seznam zde.

Zmienny zysk
Zmienny procentowy zysk zmienia się w zależności od wahania cen kapitałów bazowych. Ten sposób handlu polecamy wyłącznie doświadczonym handlowcom.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.