Niemal wszyscy brokerzy oferują dziś swoim handlowcom wiele bonusów. Jest to logiczne, ukrywa się w tym korzystny ruch handlowy, który może być korzystny także dla was. Bonus powiększa kapitał bazowy o jakąś ekstra kwotę, zależy od aktualnej oferty danego brokera.

Bonusy można podzielić na dwa podstawowe rodzaje „deposit“ i na bonusy „no deposit“. Różnica między bonusami deposit a no deposit jest bardzo zasadnicza. Chodzi bowiem o to, jak i gdzie będziecie mogli dodatkowo zagospodarować środkami finansowymi.

Deposit bonus


Bonusy Deposit polegają na tym, że dodatkowo dostaniecie jakąś określoną kwotę, ale to jest uwarunkowane tym, że najpierw wpłacicie pieniądze na swoje realne konto. Następnie możecie otrzymać bonus na przykład 100%, a więc w rzeczywistości możecie handlować z dwukrotnością wpłaconego kapitału. Pieniędzy nie można wypłacić natychmiast. Zależy od regulaminu danego brokera – czasami wystarczy nazbierać parę punktów handlowych, w innych przypadkach musicie z kolei obrócić większymi pieniędzmi, na przykład dziesięciokrotnością bonusowej kwoty. Deposit bonusy są bardzo częste u brokerów dla opcji binarnych.

Jeśli chcielibyście wiedzieć więcej, to dalej możemy wymienić rodzaje deposit bonusów. Wymienimy dwa: first deposit bonus i bonus upon additional deposit.

First deposit bonus


Jest to bonus za pierwszą wpłatę. Ten rodzaj bonusu jest u binarnych brokerów tym najczęstszym i jest udzielany jako określony procent za pierwszą wpłatę (limitowano) lub jako ściśle określona kwota.

Upon additional deposit
Tutaj mówimy o bonusie za kolejną wpłatę. Wśród binarnych brokerów nie jest tak popularny, mało kto go oferuje.

No deposit bonus


No deposit jest bardzo jasnym bonusem. Nie musicie nic wpłacać a środki finansowe, które dodatkowo dostaniecie, są natychmiast do waszej handlowej dyspozycji, przy czym można nimi gospodarować jak realnymi pieniędzmi. cecha wspólną tych bonusów jest to, że zawsze czekacie, aż osiągniecie określoną ilość transakcji i dopiero potem możecie wybrać pieniądze. Ten rodzaj bonusu jest typowy dla forexowych brokerów, nie dla brokerów binarnych. Z depositem bonusem możecie zacząć transakcje w Plus500.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.