Registrace na AnyOption

Rejestracja na AnyOption

W skrócie zo AlnyOption

AnyOption jest jednym z pierwszych brokerów na rynku opcji binarnych. Broker ten rozpoczął swoją działalność już w  2008 roku i dziś należy do jednych z najbardziej niezawodnych i najpopularniejszych brokerów w tej dziedzinie finansowej – ma kilkaset tysięcy klientów na całym świecie. Operatorem AnyOption jest spółka Ouroboros Derivatives Trading Limited, która jest częścią wąskiej grupy brokerów dla opcji binarnych które podlegają regulacji CySec – cypryjskiej komisji dla papierów wartościowych i rynków finansowych.

Platforma handlowa


Platforma handlowa AnyOption oferuje handel opcjami binarnymi jako aplikację internetową a także jako aplikację do handlowania poprzez telefon lub tablet. Usługa ta jest przeznaczona dla urządzeń, które mają Android (Samsung, LG, … ), ewentualnie iOS (iPad, iPhone). Aplikacja mobilna jest odpowiednia dla tych handlowców, którzy są często w podróży i obawiają się, że mogliby przegapić korzystną transakcję.

Platforma AnyOption oferuje teraz dziewięć wersji językowych, jednak brakuje czeskiego. To nie byłby dla nas wielki problem – platforma jest zaprojektowana bardzo intuicyjnie a każdy handlowiec będzie umiał sobie z nią poradzić. Strona opiera się na całkowitej prostocie, tzw. „user-friendly“. Wszystko jest czytelnie podzielone i posegregowane, na pewno nie musicie mieć obaw, że nie dacie rady się zorientować. Platforma jest zaprojektowana tak, aby sobie z nią poradził nawet zupełnie niedoświadczony handlowiec.

W AnyOption możecie handlować różnymi rodzajami opcji. Wybierać możecie z już klasycznych opcji jak High/Low, z opcji rodzaju OneTouch a jeśli chcecie wypróbować czegoś nowego, zalecamy przetestować gorącą nowość Option+ i Binary 0-100., o których wspominamy poniżej.

Nawet pomimo tego, że opcje rodzaju High/Low są zupełną klasyką, w AnyOption mają swoją specyfikację. Sposób handlowania nimi jest identyczny jak u innych brokerów oferujących te opcje. Jednak ponadto handlowiec ma możliwość wybrać w opcjach binarnych możliwość profitu (dochodu) i zwrotu (pokrycie kosztów). Zwrot, lub też pokrycie kosztów, tworzy określony procent z inwestowanej kwoty a handlowiec otrzyma go, jeśli opcje poniosą stratę. AnyOption oferuje klika możliwych kombinacji profit/zwrotu. Dla określonego instrumentu bazowego istnieje do wyboru kilka możliwych wariantów, a więc tylko na danym handlowcu spoczywa, jaką proporcję profitu i zwrotu wybierze.

Powyżej informowaliśmy was o dwóch nowościach – o Option+ oraz o Binary 0-100. Teraz te nowości omówimy i zapoznamy was z tym, do czego są przydatne, dla kogo są korzystne itp.. Spróbujcie handlować z 24option, nowoczesnym i regulowanym brokerem.

Option+


Z funkcji Option+ skorzystają głównie ci handlowcy, którzy zakupili opcje binarne i z określonych powodów muszą się ich pozbyć. Narzędzie to służy bowiem do zwrotnego skupu opcji. Wystarczy, jeśli w menu „My Options“ handlowiec wybierze opcję a potem kliknie na przycisk z wyborem „Get qoute“.

Binary 0-100

Pod tą nazwą ukrywa się specjalna opcja typu Above/Below. Opcja Binary 0-100 ma zmienny zysk. W tej opcji procent zysku zmienia się w zależności od aktualnej ceny majątku bazowego. Handlowiec ma więc możliwość nabyć opcję z bardzo wysokimi zyskami, które z reguły przekraczają granicę 100%.

Spróbujcie handlować z bitcoin

Kolejną możliwością, jeśli chcecie urozmaicić swoje handlowanie, jest wariant handlu z bitcoin. Bitcoinami handluje się tak samo jak z opcjami rodzaju One Touch, przy czym oferują wysokie zyski od 90% w górę.

Wiele aktywów


W AnyOption wybierze naprawdę każdy! Wybierać możecie z oferty, która zawiera ponad 120 podstawowych aktyw.

  • 76 akcji (Walt Disney, Gazprom, … )
  • 9 par walutowych (EUR, USD, … )
  • 28 indeksów akcji (Dubai, Tel Aviv, 25, … )
  • 4 towary (złoto, srebro … )

Sposoby wpłat i wypłat


W celu wpłaty można użyć, podobnie jak u wielu innych brokerów, tradycyjnego przelewu bankowego, karty kredytowe i debetowe, ewentualnie portfele internetowe Skrill Moneybookers. W celu wypłaty jest akceptowany wyłącznie przelew bankowy, debetowe lub kredytowe karty. Wymogi dotyczące wypłaty są z reguły przetwarzane w ciągu trzech dni roboczych.

Wady
Nawet pomimo tego, że broker AnyOption ma w swojej ofercie wiele pozytywnego, ma także niedostatki. Zobaczcie poniżej jakie.


Ocena Binary options brokers : star-gold 91%
Web: banc de binary www.anyoption.com
Minimalny wkład: 200 $
Minimalna transakcja: 25 $
Maksymalna transakcja: 20 000 $
Maksymalny profit: 81%
Zwrot: 25%
Konta VIP:
Konto demo: Handlowiec nie oferuje konta demo.
Bonus za wpłatę:
Wpłaty i wypłaty: karta kredytowa, MoneyBookers/Skrill, CashU, przelew bankowy
Rodzaje opcji: Up/Down, Boundary, One Touch, 60 seconds
Instrumenty: Forex, towary, akcje, indeksy, Bitcoin
Regulacja : CySec


Rady dla was

Przejdźcie do recenzji AnyOption i przeglądnijcie interfejs klienta tej platformy handlowej.

Dále doporučujeme tyto brokery

  1. Banc de Binary
  2. Option Bit
  3. StockPair
powered by Related Pages WP plugin

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.